piątek, 5 października 2012

Po urlopie..:)

Witajcie:)

Po prawie 2 tygodniach wróciłam do domu. Przywiozłam piękne wspomnienia i obrazy w mojej pamięci. Przyznam, że trochę już mi brakowało dłubania i tworzenia czegoś nowego. Dzisiaj pełna zapału i energii zabieram się do pracy..kolejne zamówienia czekają. 
Z ogromną radością chciałam podziękować za wyróżnienie od ewoz - dziękuję pięknie. To bardzo miło wiedzieć, że komuś podobają się moje prace. W tym wypadku słoniki. Większość osób kojarzy mnie właśnie po słonikach :) Kłaniam się nisko i cieszę się bardzo z wyróżnienia. Z tego co wiem powinnam coś napisać o sobie..więc zaczynajmy:
  • słonikowa dziewczyna, kocham tworzyć
  • uwielbiam słodycze - biała czekolada na pierwszym miejscu
  • jestem nerwusem, gdy coś nie idzie po mojej myśli
  • lubię sobie pospać i troszkę poleniuchować
  • nie znoszę ludzi, którzy nie doceniają  i nie szanują pracy innych

Myślę, że to tak w skrócie wystarczy..nikt nie przepada pisać o sobie. Teraz nadszedł moment wyróżnienia kilku blogów. Pozwólcie, że nie wymienię imiennie żadnego. Uwierzcie mi każdy tworzy coś niepowtarzalnego i nie chciałbym nikogo pominąć. Blogowiczki czujcie się wszystkie wyróżnione :)

Na sam koniec moich wywodów i przemyśleń pokarzę Wam kilka prac, które zrobiłam przed wyjazdem, a z przyczyn czysto technicznych nie zdążyłam ich dodać. 
Tak więc powstał kwiatek dla mojego brata dziewczynyKomplet słoń i drzewkoResztę prac postaram się wrzucić wieczorkiem :)
Miłego weekendu :)

1 komentarz: